Кошик
2325 відгуків
У нас знижки на тканину Ранфорспереглянути
+380 (97) 249-96-28
+380 (93) 476-82-16
+380 (99) 344-10-09
+380 (97) 473-26-98
вул. Західна Окружна 35, Хмельницький, Україна
"Черешенка" інтернет-магазин оптово-роздрібної торгівлі
Залишити відгук

Яка щільність тканини для постільної білизни краще

Яка щільність тканини для постільної білизни краще

При оптовій купівлі або виробництві домашнього текстилю важливо вибрати правильну щільність тканини. Цей показник допомагає дізнатися про якості сировини для постільної білизни. Саме те, яка буде щільність служить показником міцності і терміну служби виробу. Комплекти постільної білизни і тканина для них можна замовити на сайті «Черешенка».

 

Якою буває щільність тканини

 

Щільність тканини — стандартна характеристика матеріалу, яка не прив'язана тільки до постільної білизни. Виділяють лінійну і поверхневу.

Лінійна щільність — показник кількості волокон в кожному квадратному сантиметрі полотна. В залежності від числових характеристик вона буває:

  • низька — до 30 ниток,
  • нижче середньої — 35 - 40;
  • середня — 50-56;
  • вище середньої — 65-80;
  • висока і дуже висока — від 85.

Поверхневий показник говорить про те, скільки грам матеріалу припадає на одиницю площі (квадратний метр). Для цієї характеристики має значення ступінь скручування ниток і їх прилягання між собою. Чим вище ці показники, тим більше щільність тканини для постільної білизни.

 

Вибираємо щільність тканини для постільної білизни

 

Для пошиття постільної білизни застосовують різні тканини. Від їх характеристик залежить період експлуатації і міцність продукції. Нижче будуть розглянуті найбільш поширені матеріали.

Бязь часто використовується для пошиття легких речей та домашнього текстилю. За складом являє собою 100% бавовна. Її характерна особливість — хрестоподібне (полотняне) переплетення досить товстих ниток у полотні. По щільності бязь буває:

  • 80 г/м2 – низька, часто називають розрідженої бязью, хоча по факту це ситець;
  • 90-100 г/м2 – середня;
  • 110-125 г/м2 – хороша, найбільш поширена і рекомендована при пошитті ліжку;
  • 130-160 г/м2 – висока, зустрічається рідко, так як досить жорстка.

Бязь ідеально підходить для постільної білизни щоденного використання.

Поплін від бязі відрізняють волокна різної товщини, які утворюють єдине полотно. В результаті на поверхні помітні невеликі рубчики. Незважаючи на це матеріал дуже м'який і приємний на дотик. Для попліну характеристика щільності становить 110-120 г/м2. Природно, що цей показник збільшує вартість продукції порівняно з бязью. Комплекти з попліну часто вибирають в якості подарунка до того чи іншого свята.

В структуре сатина заметно плетение нитей по саржевому типу. Для создания полотна необходимы волокна с двойной скруткой. В результате материал получается гладким и шелковистым с лицевой стороны. С изнанки он матовый и на ощупь похож на фланель. Плотность составляет 115-120 г/м2.

Постельное белье из льна — выбор для тех, кто отдает предпочтение экологически чистым материалам. Плотность ткани составляет 125-150 г/м2. Стоимость такой ткани высока, однако качество того стоит.

Постільна білизна з різноманітними характеристиками і у будь-яких колірних рішеннях купити оптом в Україні можна на сайті виробника «Черешенка».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner